Hakkımızda

Nizam Nakliyat

Nizam Nakliyat evden eve taşımacılık sektöründe yıldızı sürekli şekilde parlayan Nizam Nakliyat, evden eve taşımacılık ve ofis taşıma işlerinizde size sorunsuz şekilde hizmet verebilmek için bu sektöre iyi adımlar atmışdır. Ev taşıma ve ofis taşıma olmak üzere bir çok nakliye alanında sorun olduğunu farkeden firmamız, size sorunsuz şekilde hizmet sunmak için kurulmuşdur. İnsanlar artık nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmişdir. Biz bu algıyı yıkmak için bu sektöre girdik ve zamanla yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk.Biliyoruz ki iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur.Bizimde ödülümüzü halkımız verdi.

Nizam nakliyat şirketi, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar.Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler.Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatde adresde olur.Taşıma günü ambalaj mahzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kuralabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur.Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profosyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar. 
 

Amacımız kurumsal firmaların az olduğu ve maalesef her gün yüzlerce sorunun yaşandığı evden eve nakliyat sektöründe bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun nakliye fiyatlarına sunmaktır. Hizmet sektöründe büyüme, verdiğiniz hizmetin kalitesine bağlı olarak sizlere sağlanan geri dönüşlerle (referans) sağlanmaktadır. Geçmişimize baktığınızda sayısız bireysel ve kurumsal referansa sahip olmamız işimizi ne denli iyi yaptığımızın kanıtıdır.

10 Farklı Hizmet

1000+ Müşteri

98% Tavsiye Oranı

98% Memnuniyet

Neredeyiz ?

  • İstanbul

0 212 529 29 79

0 212 529 92 94

0 530 931 83 19